Ondier / The bug

Dance Artist Toneelschool
ArtEZ Onderlangs 9, Arnhem

Sofie Norman en Sytze Bouma slaan de handen ineen bij de finals-voorstelling ONDIER / THE BUG. Sofie studeert af van de bacheloropleiding Dance Artist, en Sytze van de Toneelschool. Ben je benieuwd naar deze samenwerking? Kom dan kijken in Arnhem! 

Stel je een kamer in de schemer voor, een laaghangende nevel bedekt de vloer. Een lichaam verschijnt uit het donker, stapt in het licht: het kent geen verleden, geen toekomst. Het begint te Jitterbuggen. Maar nog voor je het kan vatten, slurpt het duister het weer op.
In ONDIER / THE BUG passeert een parade van eenzame figuren de revue, op een eindeloze zoektocht naar zelfexpressie. Acteur en danser betreden een interdisciplinaire wachtruimte, ergens tussen taal en beweging, waar vanuit een duistere bron onderdrukte zielen opwellen die langzaam zwalken tussen glamour en aftakeling, razernij en stilte, tussen glitters en bloed. Een oneindig, treurig feestje, waar je toch blijft hangen, ook al is de sfeer allang in die uit een David Lynch film veranderd.

Over de makers:

Sofia Norman (1999) en Sytze Bouma (1996) studeren deze zomer af van ArtEZ, als Dance Artist en acteur. In ONDIER / THE BUG slaan ze hun artistieke handen ineen. Sofia is een danser uit Zweden met een passie voor interdisciplinair werk en voor het absurde in fysiek en taal. Ze volgde haar stage bij MoON production/Hendrik Aerts en staat deze zomer op De Parade met Paradise Circus Now. Sytze is een Nederlands acteur met een passie voor fysiek werk en een interesse in kwetsbaarheid op de vloer. In de zomer van 2023 ondernam hij een studiereis naar New York City om Meisner en Williamson techniek te bestuderen aan de Terry Knickerbocker Studio. Hij volgde zijn stage bij MAAS Theater & Dans in Rotterdam, waar hij ook speelde in GEZOCHT: KONIJN (3+).

Disciplines

Dans , Theater

Ook interessant